Сталеві металеві труби: різновиди, переваги та вибір

Металеві сталеві труби – це вироби з добрими характеристиками, яким знайшлося застосування у різних галузях діяльності.

У продажу запропоновано найширший асортимент такої продукції. Ви можете замовити труби на https://truba-stalnaya.com.ua/, які відповідають конкретному проекту. Варто розібратися з видами виробів та особливостями їх експлуатації.

Безшовні сталеві труби

Їх виготовляють методом прокатки заготівлі, не проводяться зварювальні роботи. Завдяки цьому вироби виходять високоміцними та надійними. Безшовні сталеві труби використовуються в нафтогазовій промисловості, автомобільній та машинобудівній галузях.

Зварні сталеві труби

Така продукція складається з елементів, які зварені чи спаяні між собою. Її виготовлення здійснюється методом дугового зварювання чи електрозварювання. Зварними трубами користуються під час зведення споруд, будівництва мостів, створення трубопроводів у вентиляційних та опалювальних системах.

Прямошовні сталеві труби

Вироби відрізняються поздовжнім зварюванням по всій довжині. Для їх виготовлення можна користуватися листовою сталлю або профільними заготовками. Прямошовні труби незамінні в процесі створення поручнів та огорож, різних конструкцій споруд та автомобільної промисловості.

Круглі сталеві труби

У них переріз має круглу форму. Такі вироби найбільш популярні в наш час. З круглих труб виходять колони, трубопроводи, балки та стовпи. Також ними можна користуватися для транспортування газів та різних рідин.

Прямокутні та квадратні сталеві труби

Вони перетин виконано у вигляді квадрата чи прямокутника. Вироби високоміцні та привабливо виглядають. Можна користуватися ними для виготовлення каркасів будівель, меблів, огорож і так далі.

Нержавіючі сталеві труби

У них чудовий рівень стійкості до процесу корозії. Спеціальні добавки у складі позитивно впливають і інші характеристики виробів. Нержавіючими трубами можна користуватися в хімічній та харчовій галузі, у сфері медицини та у процесі створення різних декоративних елементів.

Теплоізольовані сталеві труби

Такі труби зі сталі відрізняються спеціальним покриттям або ізоляцією. Їм під силу зберегти холод або тепло всередині трубопроводу. Виробами можна користуватися в опалювальних системах, системах кондиціювання повітря, гарячому водопостачанні і так далі.

Ви можете подивитися труби на truba-stalnaya.com.ua прямо зараз, щоб підібрати для себе потрібний варіант. Вивчайте характеристики виробів, адже це ваша можливість вигідно інвестувати власні гроші у якісну та довговічну продукцію!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button