Золотий ланцюжок на подарунок: як обирати

Золоті ланцюжки залишаються лідерами при виборі подарунка дорогій та близькій людині, але далеко не кожен знає, як правильно вибрати цю прикрасу. На вибір виробу впливає стать, вік та комплекція одержувача.

Якщо ви вирішили замовити ланцюжок на https://kviten.in.ua/zolotyi-lantsiuzhok/ , здійснювати пошук потрібної моделі можна за такими критеріями:

  • довжина виробу;
  • плетіння;
  • замок;
  • ремонтопридатність.

Довжина ланцюжка вибирається з віку. Виріб довжиною до 40 см. зможе візуально приховати віковий недолік шиї, «кільця Венери». Молоді особи зможуть підкреслити витонченість ключиць тонким ланцюжком довжиною від 50 до 70 см. Довгий ланцюжок (до 90 см), візуально «витягне» силует, зробивши його стрункішим.

Для представниць прекрасної статі актуальним плетінням стануть “Сінгапур”, “Нонна”, “Снейк”, що підходить для молоді. Чоловічі варіанти представлені плетіннями “Бісмарк”, “Якір”, “Панцир”.

До вибору замку потрібно підходити дуже ретельно, адже неправильно підібраний замикаючий елемент може призвести до втрати подарунка. Якщо ланцюжок великий, вибирайте модель, оснащену замком-карабіном. Для тонких підійде «кільце», яке досить складно застебнути та розстебнути, але воно відрізняється надійністю. Гвинтова застібка з часом стирається, тому необхідно регулярно проводити огляд на наявність «злизаної» різьби.

Як правильно вибрати золотий ланцюжок для подарунку

При підборі прикраси необхідно приділити увагу плетиву ланцюжка. У сучасних ювелірних магазинах «жіночими» варіантами вважаються:

  • «Нонна». Це плетіння не перестає дивувати красою та багатогранністю алмазного огранювання. Воно іскриться і переливається на світлі, привертаючи до себе увагу. Цей варіант підійде для подарунка нареченій чи дружині;
  • «Лав» – це витончене плетіння візуально нагадує серця. Ажурне з’єднання надійно скріплює ланки від ненавмисного розриву. Вона підійде для романтичних дівчат та жінок;
  • «Сінгапур» ще одне оригінальне плетіння, що підходить жінкам різного віку. Такі ланцюжки гармонійно доповнять будь-який образ, зробивши його оригінальним. Вона однаково добре підходить як до вечірнього вбрання, так і до повсякденного офісного одягу.

Актуальним варіантом для молодих дівчат стане плетіння «Перлина». Це самодостатня прикраса, на якій кілька підвісок у формі кульок з’єднані ланцюжком. Переливаючись на сонце, вони мають схожість із коштовним камінням.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button