Як купити залізничні квитки через сервіс Proizd просто та швидко

З популяцією інтернету життя стало набагато простіше. Тепер любителі подорожей потягом можуть не обтяжувати себе поїздкою на залізничний вокзал для придбання квитків, зробити це можна через сервіс Proizd.ua, де дуже просто купити квитки на сайті.

Купівля квитків на поїзд онлайн має ряд переваг:

  1. Це не тільки просто, але ще й швидко. З сервісом укрзалізниця квитки купити онлайн ви заощаджуєте масу часу, вам не потрібна поїздка на вокзал та стояння в черзі. Перебуваючи вдома, ви можете купити квитки для всієї родини на кілька кліків.
  2. Надійність. Купуючи квитки онлайн, вам на електронну пошту приходить електронний квиток, який необхідно показати провіднику при посадці на поїзд. Його не обов’язково роздруковувати, достатньо пред’явити паспорт та показати наявність електронного квитка у смартфоні.
  3. При виникненні незрозумілої ситуації можна завжди звернутися до служби технічної підтримки, що працює цілодобово. Вам нададуть допомогу у вирішенні питання, що виникло.

Тепер скористатися сервісом стало ще зручніше, оскільки додано електронне табло. Щоб отримати цікаву інформацію, достатньо ввести дату, пункт відправлення та прибуття, щоб переглянути список поїздів, чий маршрут перетинається з вашим на певному відрізку.

Як купити залізничні квитки через сервіс Proizd.ua

Цифрові квитки на поїзд дозволяють пасажирам прибувати на вокзал з максимальним комфортом та не стояти в чергах до каси. Такий вид покупки підпадає під проведення акцій та спецпропозицій. У певні періоди часу можна отримати промокод для придбання залізничних електронних квитків.

Для покупки квитка необхідно:

  1. Зайти на сайт і вибрати день поїздки, пункт відправлення та пункт прибуття.
  2. Перед вами з’явиться список поїздів, на яких можна доїхати до місця призначення та вам залишається вибрати зручний маршрут.
  3. Відкрийте план вагона для вибору вільних місць, вони відзначені і ви їх не переплутаєте.
  4. Забронюйте місця.
  5. Протягом 15 хвилин здійсніть оплату.

Для здійснення покупки ви можете скористатися банківською карткою. У разі виникнення форс-мажорних обставин, можна оформити повернення купленого квитка. Якщо змінилися терміни поїздки, квиток здається та купується новий на пізніший термін.

За наявності електронного квитка пасажир повинен прибути на вокзал не пізніше ніж за 15 хвилин до відправлення складу. Здача квитка проводиться не пізніше ніж за добу до призначеного часу відправлення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button