Меблі з металу та дерева: популярні моделі та поради щодо вибору

У процесі створення меблів на практиці можуть використовуватися різні матеріали. Однак найчастіше дизайнери комбінують деревину та метал. Можете замовити меблі на https://homestyle.com.ua/ , щоб отримати функціональні та довговічні вироби. Вони виправдають сміливі очікування та стануть фішкою інтер’єру простору.

У чому полягають особливості меблів з дерева та металу?

Метал та дерево використовувалися в процесі виготовлення предметів меблів ще з давніх-давен. Металева фурнітура нерідко йшла в комплекті з фасадами із сосни чи дуба. Але зараз матеріал є не просто частиною, а й важливою складовою меблів.

Деревина має теплий відтінок і дуже приємну фактуру. Лаконічність і холодність сталі додає виробам міцності та деякого урбанізму. Дерев’яно-металеві меблі чудово виглядають у сучасних інтер’єрах. Наприклад, ви можете придбати тумбу під раковину для ванної, стелаж для передпокою або інші вироби.

Основною перевагою таких меблів є те, що вони добре підходять для створення креативного інтер’єру та екстер’єру. Крім цього, вироби мають невелику вагу, тому ви легко перенесете їх з місця на місце. Вони не будуть створювати сильного навантаження на підлогу, тому навіть дороге покриття не постраждає.

Меблі з дерева та металу відрізняються тривалим терміном служби, за ними легко доглядати. Достатньо щадних засобів і м’яких ганчірочок для деревини, а ось метал потрібно просто протирати вологою серветкою.

Основні різновиди меблів з металу та дерева

У продажу можна знайти різноманітні види таких виробів. Серед основних варіантів можна назвати:

  1. Для сидіння та лежання. Можна придбати різні стільці, комфортабельні крісла, зручні дивани та ліжка. Кожен виріб має високий рівень якості та тривалий термін служби.
  2. Для зберігання. Це шафи та тумбочки, полиці та трюмо, а також високоміцні стелажі.
  3. Для роботи та прийому їжі. До цієї категорії входять бюро та столи. Також можна придбати барні стійки та консолі.

Крім цього, комбіновані меблі виготовляються із застосуванням на практиці різних технологій. Наприклад, ніжки лави можуть бути кованими, а сидіння вирізають із масиву столярним способом. Інші меблі також цікаві, тому ви легко знайдете те, що вам підходить.

Вам варто звернути увагу на меблі, виготовлені з дерева та металу. Такі вироби високоміцні та надійні, тому вони стійко витримають випробування різними негативними факторами. Ви не пошкодуєте про своє рішення у подальшому!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button